У 2013 році до департаменту на виконання надійшло 1293 доручень керівництва облдержадміністрації з розгляду звернень громадян,   у т.ч. 291 звернення громадян через "Урядовий контактний центр" та у рамках телевізійного проекту "Діалог з країною"; 426 з Кіровоградського обласного контактного центру; 418 через відділ роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації, з них 70 звернень, які отримано з Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України і від інших органів (редакцій газет, громадських організацій тощо); 54 звернень надійшло безпосередньо до департаменту і 9 отримано від громадян на особистому прийомі керівництвом департаменту; 158 доручень керівництва облдержадміністрації щодо додаткового контролю за вирішенням питань, порушених заявниками.
     (Довідково: У 2012 році до департаменту на виконання надійшло 1572 доручення керівництва облдержадміністрації з розгляду звернень громадян, у т.ч.
658 звернень, які отримано через облдержадміністрацію з Адміністрації Президента України та Верховної Ради України і від інших органів (редакцій газет, громадських організацій тощо), 175 звернень - через урядову «гарячу лінію», 739 звернень - через «гарячу лінію» голови облдержадміністрації).
     Протягом року отримано 291 звернення громадян через облдержадміністрацію з "Урядового контактного центру" та з Адміністрації Президента України у рамках телевізійного проекту "Діалог з країною". Позитивно вирішені питання по 23 % звернень громадян, роз
яснення щодо шляхів вирішення питань надані по 75,3 % зверненням.
426 звернень (28,3 % від загальної кількості звернень громадян) надійшло з Кіровоградського обласного контактного центру. Питання, порушені у 93 (21,8%) зверненнях, вирішені позитивно; по 327 зверненням (76,8 %) надані роз
яснення щодо можливих шляхів позитивного вирішення питання.
     Стан роботи зі зверненнями громадян розглянуто на засіданні колегії 27 березня 2013 року (рішення колегії №2) та  26 вересня 2013 року (рішення колегії № 9).
Про стан роботи із зверненнями громадян у 2013 році

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Мапа сайта
>
Дата и время
Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік)
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ
Цифрограм 2.0 Цифрограм 2.0 Укрпошта - Куточок споживача Укртелеком - допомога споживачеві
АТО/ООС _ пільгове перевезення пасажирів
повідомлення_корупція Партнерські відносини Україна - НАТО Євроінтеграція - переваги та можливості