Телекомунікації та зв'язок - коротка характеристика
Діяльність операторів, провайдерів телекомунікацій та поштового зв’язку Кіровоградської області у січні–березні 2018 року

Галузь зв’язку є однією із найбільш стабільних та динамічних галузей економіки області, яка забезпечує значні темпи росту послуг поліпшення їх якості та впровадження нових технологій, що дозволило поліпшити забезпечення комунікаційних потреб населення: зросла якість мобільного зв’язку, діє розгалужена мережа інтернет-провайдерів та інтернет-клубів.

В області працюють понад 50 суб’єктів ринку зв’язку різної форми власності та підпорядкування, які надають телекомунікаційні послуги (телефонного, комп’ютерного зв’язку, проводового радіомовлення, ефірного телерадіомовлення та інше) і послуги поштового зв’язку.

Основними операторами є: Кіровоградська дирекція ПАТ  "Укрпошта", Кіровоградська філія ПАТ "Укртелеком", Кіровоградська філія Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

 У сфері телекомунікацій та поштового зв’язку у січні–березні  2018 року споживачам надано послуг на 236,4 млн.грн, з них населенню – 174,5 млн.грн або 73,8%.

Обсяг реалізованих послуг рухомого (мобільного) зв’язку становив 160,7 млн.грн або 68% загального обсягу послуг, інтернет-послуг –   31,5 млн.грн або 13,3%, фіксованого телефонного зв’язку – 18,5 млн.грн або 7,8%.

Станом на 1 квітня 2018року кількість абонентів рухомого (мобільного) зв’язку порівняно з початком 2018 року зросла на 5,8%, мережі Інтернет – на 2,5% і становила 1186,8 тис. та 418,1 тис. абонентів відповідно. Водночас кількість абонентів фіксованого телефонного зв’язку скоротилась на 6%, кабельного телебачення – на 3,7% і становила 94,9 тис. та 37,5 тис. абонентів відповідно.
Дивись і вчись.
«Тепер кожен українець може навчатись цифровій грамотності
безкоштовно, корисно та цікаво! Долучайте до навчання ваших рідних!»

Президент України
Володимир Зеленський
БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР - 0 800 500 238
ІНВЕСТИЦІЇ В КІРОВОГРАДСЬКУ ОБЛАСТЬ
Back
Next

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Мапа сайта
>
Дата и время
Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік)
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ  ІНФРАСТРУКТУРИ
Цифрограм 2.0 Цифрограм 2.0 Укрпошта - Куточок споживача Укртелеком - допомога споживачеві
АТО/ООС _ пільгове перевезення пасажирів
повідомлення_корупція Партнерські відносини Україна - НАТО Євроінтеграція - переваги та можливості
Для збільшення,
натисніть на зображення
УВАГА ! У ЗВ'ЯЗКУ З СТРУКТУРНИМИ ЗМІНАМИ, ВЕБ-САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ В ПОСТІНОЙМУ ОНОВЛЕННІ РУБРИК ТА РОЗДІЛІВ !!