В обласному центрі м.Кропивницький перевезення пасажирів здійснюється екологічно чистим електротранспортом – тролейбусами.

Відповідно до рішення Кіровоградської міської ради від 29 березня 2016 року № 150 утворено комунальне підприємство "Електротранс" Міської ради м.Кропивницького".

З метою надання якісних послуг з перевезення пасажирів електротранспортом у м.Кропивницький за рахунок коштів міського бюджету у сумі 80 млн.грн. оновлено рухомий склад комунального підприємства, а саме закуплено 20 тролейбусів.
Виробник тролейбусів - державне підприємство "Виробниче об’єднання "Південний машинобудівний завод ім.О.М.Макарова" (м.Дніпро).

З метою забезпечення перевезення пасажирів електротранспортом у м. Кропивницький, у тому числі пільгових категорій громадян, управлінням розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького укладено з комунальним підприємством "Електротранс" Міської ради міста Кропивницького" відповідний договір.

Відповідно до рішення Міської ради міста Кропивницького від 21 грудня 2017 року № 1360 "Про міський бюджет на  2018 рік" (із змінами) передбачено компенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій громадян міським пасажирським електротранспортом у м. Кропивницький у сумі 24,1 млн.грн.
Дивись і вчись.
«Тепер кожен українець може навчатись цифровій грамотності
безкоштовно, корисно та цікаво! Долучайте до навчання ваших рідних!»

Президент України
Володимир Зеленський
БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР - 0 800 500 238
ІНВЕСТИЦІЇ В КІРОВОГРАДСЬКУ ОБЛАСТЬ
Back
Next
Дата и время
Мапа сайта
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Офіційний веб-сайт
>
Архів новин
пл. Героїв Майдану 1,  м. Кропивницький,  25022,   тел/факс. (0522) 32-14-01, e-mail: public@prom.kr-admin.gov.ua
УПРАВЛІННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ
Державні послуги он-лайн Карта ремонту українських доріг
Офіційний сайт