Акціонерне товариство "Укрпошта" впродовж багатьох років виконує важливу соціальну функцію для різних категорій населення України та є єдиний зв’язок зі світом маленьких населених пунктів.

Надаючи понад 50 видів послуг навіть у найвіддаленіших населених пунктах
та  намагається бути максимально доступним та зручним для споживача.

Однак вимоги часу вимагають активної реформації підприємства, розвитку нових послуг відповідно до потреб клієнта.

У зв’язку нерентабельністю більшості об’єктів поштового зв’язку в сільській місцевості Укрпошта на разі впроваджує нову модель обслуговування – загальнонаціональний проект "Сільське відділення поштового зв’язку".

Запровадження проекту пересувні відділення дозволить залишити пошту у селі, покращити сервіс, забезпечити гідну зарплату працівникам та оновити інфраструктуру тощо.

Пересувне відділення поштового зв’язку — це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у невеликі села та хутори з населенням до 1,2 тис. жителів.

Пересувні відділення потрібні для того, аби жителі навіть найвіддаленіших і найменших населених пунктів України отримали всі потрібні їм поштові, логістичні й фінансові послуги. Бригада пересувного відділення доставляє ліки, періодику й посилки, приймає оплату за комунальні платежі, доставляє пенсію та соціальні допомоги тощо. До складу бригади пересувного відділення входить начальник пересувного відділення поштового зв’язку, листоноша та водій.

Графік роботи пошти розраховано для кожного населеного пункту відповідно до обсягів роботи. За необхідності графіки роботи у селі переглядаються та адаптуються до потреб клієнтів.

Не зміниться порядок надання послуг поштового зв’язку й на дому. Листоноші, як і раніше, прийматимуть та доставлятимуть поштові відправлення, періодичні друковані видання, здійснюватимуть виплату пенсії та грошової допомоги, переказів, реалізовуватимуть знаки поштової оплати, конверти, тощо.

Укрпошта, усвідомлюючи свою важливу соціальну місію в суспільстві,
готова й надалі докладати якнайбільше зусиль, щоб гарантувати нашим громадянам максимальну зручність та доступність у користуванні послугами поштового зв’язку.

У разі виникнення будь-яких питань щодо обслуговування в Укрпошті, Ви завжди можете звернутися за консультацією до контакт-центру за телефоном 0 800 300 545 або написати на електронну адресу ukrposhta@ukrposhta.ua


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Мапа сайта
>
Дата и время
Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік)
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ
Цифрограм 2.0 Цифрограм 2.0 Укрпошта - Куточок споживача Укртелеком - допомога споживачеві
АТО/ООС _ пільгове перевезення пасажирів
повідомлення_корупція Партнерські відносини Україна - НАТО Євроінтеграція - переваги та можливості
Для збільшення,
натисніть на зображення