Про розгляд звернень громадян у департаменті інфраструктури та промисловості обласної державної адміністрації у 2016 році


Протягом 2016 року до департаменту на виконання надійшло 2359 доручення керівництва облдержадміністрації з розгляду звернень громадян, проти 1971 – у 2015 році.

Позитивно вирішені питання по 565 зверненням громадян (24 % від загальної кількості звернень), роз’яснення щодо шляхів вирішення питань надані по 1736 зверненням (74%).

На офіційному сайті департаменту в розділі "Звернення громадян" знаходиться консультативно-роз’яснювальна інформація з питань, які найчастіше порушуються заявниками. Також, для зручності користувачів сайту та своєчасному внесенню змін актуальна інформація надається переадресацією безпосередньо з сайтів підприємств, які є відповідальними за дану інформацію.

Особистий прийом громадян керівництвом департаменту проводиться відповідно до графіку (наказ директора департаменту від 10 травня 2016 року № 46-од).

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Мапа сайта
>
Дата и время
Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік) Національний проєкт "Велике будівництво" (2020 рік)
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ
Цифрограм 2.0 Цифрограм 2.0 Укрпошта - Куточок споживача Укртелеком - допомога споживачеві
АТО/ООС _ пільгове перевезення пасажирів
повідомлення_корупція Партнерські відносини Україна - НАТО Євроінтеграція - переваги та можливості