Сторінка знаходиться в стадії розробки

         

          22 червня 2018 року

на добу з 21 год 22 червня до 21 год 23 червня 2018 р.

в Кіровоградській області: Хмарно з проясненням. Короткочасний дощ, місцями сильний, гроза, вдень місцями град. Вітер північнозахідний, 5-10 м/с, під час грози шквал, 15-20 м/с. Температура вночі 16-21º, вдень 21-26º .

в м. Кропивницькому: Хмарно з проясненням. Короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-західний, 5-10 м/с, під час грози шквал, 15-20 м/с. Температура вночі 18-20º, вдень 23-25º.

21 червня 2018 року Під головуванням Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна в Міністерстві інфраструктури (м. Київ), відбулась розширена нарада щодо ходу відновлення автошляхів в Україні. У заході взяли участь - керівник «Укравтодору» Славомір Новак, представники обласних державних адміністрацій, очільники служб автомобільних доріг України та облавтодорів в областях . У обговорені питань порядку денного, які стосувалися роботи дорожнього господарства Кіровоградської області , прийняв участь заступник директора департаменту - начальник управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Олександр Воропаєв Міністр інфраструктури України акцентував увагу присутніх на успішності роботи Державного дорожнього фонду, який передбачає захищене фінансування дорожньої галузі в 2018 році на рівні 32 млрд гривень. Разом з тим, міністр наголосив, що на обласний рівень разом із дорогами було передано значні кошти на їх ремонт і утримання. Але низка областей неефективно використовує фінансування дорожньої галузі. Це – персональна відповідальність керівництва  областей та дорожніх служб в регіонах. Володимир Омелян також заявив, що Міністерство разом із «Укравтодором» ініціюватиме перерозподіл коштів з Державного дорожнього фонду між областями: «Ті області, які зривають або гальмують процес відновлення доріг і не використовують цільові кошти, будуть позбавлені цих надходжень. Гроші будуть передані в ті регіони, які хочуть і можуть ремонтувати дороги.»

18 червня 2018 року Директор департаменту О.Корнюша взяв участь у нараді голови облдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомтсв України. Під час свого виступу директор департаменту повідомив, що на проведення pемонтних pобіт на доpогах області в поточному pоці виділено понад 381 мільйон гpивень. Також було повідомлено, що на сьогодні Кіровоградська область займає друге місце за темпами оголошення та проведення закупівель ремонтних робіт на дорогах обласного та державного значення.

14 червня 2018 року на добу з 21 год 14 червня до 21 год 15 червня 2018 р. в Кіровоградській області: Мінлива хмарність. Місцями вночі невеликий короткочасний дощ, вдень помірний короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі 15-20º, вдень 27-32º. в м. Кропивницькому: Мінлива хмарність. Вночі без опадів, вдень помірний короткочасний дощ. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі 17-19º, вдень 29-31º.

07 червня 2018 року Директор департаменту О.Корнюша взяв участь у нараді з питання зростання кількості злочинів в області, пов’язаних з розкраданням енергетичного та комунального майна та діяльністю пунктів прийому металобрухту, що відбулася під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Коваленка С.П. та за участі керівників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів, територіальних органів міністерств та відомств України в області, представників виконавчого комітету міської ради міста Кропивницький. За результатами наради дані відповідні протокольні доручення.

21 травня 2018 року. Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації С.Коваленка та за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації проведено нараду з питання впровадження системи енергоменеджменту і моніторингу енерговитрат в бюджетній сфері. Зокрема, розглянуті питання про: результати впровадження енергоменеджменту в бюджетних закладах міста Кропивницького; пропозиції щодо впровадження програмного забезпечення ТОВ "Енергосервіс.ком.юа". За результатами наради керівникам структурних підрозділів дано доручення надати пропозиції щодо впровадження енергоменеджменту в бюджетних закладах обласного підпорядкування. За результатами наради дані відповідні протокольні доручення.

12 квітня 2016 року. В В Держенергоефективності обговорили особливості запровадження ключового інструменту реформування ринку тепла Детальніше....

12 квітня 2016 року. В зв'язку з проведенням газонебезпечних ремонтних робіт на вимикаючих пристроях ШРП с. Бережинка Кіровоградського району 18.04,2016р. буде тимчасово припинено газопостачання житлових будинків по вул. Гагаріна, пров. Гагаріна, вул. Нова, вул. Західна, вул. Набережна, вул. Колгоспна, вул. Будівельників, вул. 30 років Перемоги, вул. Вишнева та пров. Вишневий - загалом 363 абоненти. Населення житлових будинків буде попереджено гучномовцями та інформаційними оголошеннями. Відновлення газопостачання абонентів буде виконуватись з 19 квітня 2016р. В разі відсутності окремих абонентів вдома, відновлення газопостачання до їх квартир буде проводитись по їх оперативним заявкам за тел. 104 в тому числі на протязі вихідних днів.

07 квітня 2016 року. З 4 квітня розпочав свою роботу пересувний ваговий комплекс у Кіровоградській області. Згідно графіку, він працює за двома напрямками: в районі Олександрівки на 243 кілометрі траси Київ -Знам'янка та на 716 кілометрі траси Стрий-Тернопіль - Кіровоград, в районі окружної міста Кіровограда. Детальніше...

07 вересня 2016 року. Держенергоефективності підтримує нову ініціативу ЄБРР з фінансування енергоефективних проектів у житловому секторі України Детальніше..

30 вересня 2015 року. Відбулось засідання колегії департаменту. ПОРЯДОК ДЕННИЙ : 1. Про стан виконання основних показників і завдань Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2015 рік за січень-червень 2015 року. 2. Про роботу з розгляду звернень громадян. 3. Про інформаційно-комп'ютерне забезпечення Департаменту

21 серпня 2015 року. Заступник директора департаменту В.Слінченко. взяв участь у нараді стосовно стану забрудення атмосферного повітря та радіаційних ризиків у містах обласного значення та вжиття заходів щодо комплексного вирішення даного питання.

20 серпня 2015 року. Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Атаманчук Віти Вікторівни управлінням з питань надзвичайних ситуацій департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Новгородківського району. Головною метою навчання була перевірка стану готовності органів управління і сил цивільного захисту Новгородківського району до дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру, а також розгляд проблемних питань щодо реалізації завдань цивільного захисту та визначення основних напрямків роботи у зазначеній сфері.

18 серпня 2015 року. Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Коваленка С.П. проходило засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфрастуктури, в роботі взяв участь заступник директора департаменту В.Слінченко.

14 серпня 2015 року. Відбувся прийом громадян, які попередньо записались на особистий прийом громадян до заступника голови облдержадміністрації Коваленка С.П., в роботі взяв участь заступник директора департаменту В.Слінченко. Розглядались питання електропостачання будинку та працевлаштування

14 серпня 2015 року. Під головуванням заступника голови облдержадміністрації В.Атаманчук відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в роботі якої взяв участь заступник директора департаменту В.Слінченко.

22 липня 2015 року. Заступник директора департаменту Г.Павленко взяла участь у засіданні обласної робочої групи з питань формування, ведення та використання обласного страхового фонду документації.

22 липня 2015 року. Заступник директора департаменту В.Линник взяв участь в особистому прийомі громадян , які попередньо записались на прийом до голови ОДА.

16 липня 2015 року. Впровадження технологій електронного урядування не лише важлива складова роботи державних органів, а й одна з першочергових реформ державного управління, - Ганна Онищенко. Детальніше....

15 липня 2015 року. Заступник директора департаменту В.Линник взяв участь у засіданні робочої групи з проведення аналізу основних показників розвитку економіки області у 2015 році.

07 липня 2015 року. Під головуванням Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадія Зубка відбулась селекторна нарада з питань матеріально-технічного, ресурсного та іншого забезпечення будівництва фортифікаційних споруд, участь в якій брав заступник директора департаменту В.Слінченко. Нарада проходила в приміщенні ПАТ "Укртелеком".

07 липня 2015 року. Заступник директора департаменту В.Линник взяв участь у засіданні комісії з питань розробки перспективного плану формування громад області.

06 липня 2015 року. КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ . П О С Т А Н О В А (Проект) Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом

06 липня 2015 року. Заступник директора департаменту Слінченко В.А. взяв участь у нараді голови облдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомтсв України.

06 липня 2015 року. Заступник директора департаменту В.Линник взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань промисловості, інноваційно-інвестиційного розвитку, енергоефективності, транспорту та комунікацій.

27 травня 2015 року.    Стан ліквідації ямковості Детальніше.....

27 травня 2015 року.    Укрпошта запрошує написати "Сонячного листа". Детальніше.....

27 травня 2015 року.    Мінрегіон: Впровадження енергозберігаючих технологій - шлях до енергетичної незалежності держави. Детальніше.....

27 травня 2015 року.   Маршрутна мережа внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування Кіровоградської області Детальніше.....

26 травня 2015 року.  Держспецзв'язок проводить ХVІІ Міжнародну науково-практичну конференцію Детальніше...

26 травня 2015 року. Заступник директора департаменту Слінченко В.А. взяв участь у роботі постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв'язків з орнанами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою з питань надання ДП Світловодський завод силікатних виробів гірничого відводу длят розробки Крешчасівського родовища піску для виробництва цегли будівельної.